VINOPROVA

Onze vermelding op https://www.keurmerk.info

Veilig online betalen met creditcard bij VINOPROVA

Mijn winkelwagen

Winkelwagen is leeg
€ 0,00

Italiaanse wijnhuizen die wij vertegenwoordigen.  Website Regio
Cantina Tollo   www.cantinatollo.it Abruzzen
Kellerei St. Pauls www.kellereistpauls.com Alto Adige

Castelfeder

Tenuta Ritterhof

www.castelfeder.it

www.ritterhof.it

Alto Adige

Alto Adige

Agricola Nativ www.winenativ.it Campania

Cantina Sanpaolo 

Valentino Zito

 Fattoria San Fransesco

 Ariola

CantinaSanpaolo.it 

www.zito.it

www.fattoriasanfrancesco.it

www.viniariola.it

Campania

Calabria

Calabria

Emila Romagna

Italo Cescon 

Andre Stocca

www.cesconitalo.it

www.lepianure.it

Friuli en Veneto

Friuli

Principe Pallavicini www.principepalavicini.com Lazio
Tenuta Roveglia www.tenutaroveglia.it Lombardia

Conti Sertoli Salis

Cantina Avanzi

Campi Valerio 

www.sertolisalis.com

www.avanzi.net

www.campi-valerio.it

Lombardia

Lombardia

Molise

Cantina Saputi www.cantine.saputi.it De Marken
Terredavino www.terredavino.it Piëmonte

La Bollina

Cantine Povero

www.labollina.it

www.cantinepovero.com

Piëmonte 

Piëmonte

Tenute Emera  www.tenuteemera.it Puglia

Angelo Rocca

Ferruccio Deiana

www.roccavini.com

www.ferrucciodeiana.it

Puglia

Sardinië 

Vigne Surrau www.vignesurrau.it Sardinië
Maggio Vini www.maggiovini.it Sicilië
Colomba Bianca www.cantinecolombabianca.it Sicilië
Carpineto www.carpineto.com Toscane
Piancornello   Toscane
Peteglia www.peteglia.com Toscane

Tenuta Rocca di Fabbri

Cantine Briziarelli

www.roccadifabbri.com

www.cantinebriziarelli.it

Umbria

Umbria

 

Aldegheri www.cantinealdegheri.it Veneto
F.LLi Farina www.farinawines.com Veneto
La Farra www.lafarra.it Veneto
Societa Agricola Colli Asolani “Bedin” www.colliasolani.it Veneto

Azienda Agricola Gamba

Cantina Delibori

www.vinigamba.it

www.cantinedelibori.com

Veneto

Veneto

IL.Convento www.ilconvento.biz Sorrento-Campania (Limoncello)
Lombardo www.cantinelombardo.it Sicilië (Marsala)
Le Marchesine www.lemarchesine.com Lombardia (Franciacorta)